Polska  małopolskie  
Portal
Czwartek - 4 czerwca 2020 Christy, Helgi, Karola      "Mądrość musisz sam z siebie własną dobyć pracą". Adam Mickiewicz
 Wyszukiwarka


Szukaj wg branz
Dodaj wpis
 Wiadomości
2007-11-15 Akcja obdarowywania

W Mszanie przeprowadzona zostanie zbiórka zabawek i upominków dla niepełnosprawnych dzieci. Ofiarodawcy będą mogli wybrać osobę, której zrobią niespodziankę.

Akcję zorganizowały Stowarzyszenie na Rzecz Osób Niepełnosprawnych i Maltańska Służba Medyczna w Mszanie Dolnej. Ogłoszono listę dzieci, którym przekazane zostaną upominki. Zapisane są tam nazwiska maluchów, wiek, a także prezenty, o jakich marzą. Maltańska Służba Medyczna zwróciła się z prośbą do osób, które mogą pomóc, wybierając jedno dziecko z tej listy i kupując mu upominek mikołajkowy. - Nie muszą być to drogie prezenty, jedynie darowane prosto z serca - przekonują organizatorzy.

- Odpowiednie puszki zostały rozstawione już w niektórych sklepach w Mszanie Dolnej - powiedziała Agnieszka Józefiak, z Wydziału Promocji Urzędu Miasta Mszana Dolna.

Akcję wspiera również młodzieżowe stowarzyszenie kulturalne LAMA i Centrum Wolontariatu Młodzieżowego. Cały czas można zgłosić potrzebujące dziecko, które zostanie objęte akcją mikołajkową.

(JABU)
"Dziennik Polski" 2007-11-15wa


©Wszelkie prawa zastrzeone - INTERAKTYWNA POLSKA
Webmaster: IA Telekom